Mar. 20, 2020

PAVASARA SAULES GRIEŽOS

Būt nomodā pirms saules lēkta...

Iekurt uguni un gaidīt sauli lecam...

Visapkārt vērot, kā viz zeme rīta salnā, kliedz dzērves tīrumā un rāmi peld dīķī pīles...

Brīnumains rīts dienā, kad dzimst jauns sākums...

JAUNS SĀKUMS it visam!

ESAM pavasarī ar PRIEKU!

Mans pavasara sveiciens balss ierakstā:
https://failiem.lv/u/6cfsjqwh

Mar. 20, 2020

Sakurt uguni un gaidīt sauli lecam..Tik brīnišķīgs ir Saulgriežu rīts! Plkst.5.51...

Mar. 20, 2020

Saulgriežu rītā visa zeme rotājās gaismā un mirdzumā!

Mar. 17, 2020
MARTĀ 2020 

Šobrīd ir iestājies tāds neparasts laiks...katrs to izjūt un piedzīvo citādāk! Un tā arī var būt!  

Laiks, kad visu savu uzmanību vērst tikai un vienīgi uz sevi un savējiem, laiks, kad būt savā mājā, kad visi ārējie kairinātāji ir nošķirti, laiks radīt katram savu pasauli, lai pēc kāda laika tās visas savienotu jaunajā lielajā pasaulē! Jā, šobrīd notiek pasauļu maiņa, viss vecais grūst, lai ir vieta jaunajam. Un tāda ir evolūcija.
 
Mans aicinājums ir saglabāt savu iekšējo mieru, lai tas atstaro pasaulē. Tieši katra iekšējais miers ir tik ļoti vajadzīgs pasaulei. Atgriezies savā centrā, savā kodolā, tur mīt Tavs miers, Tava ticība, ka viss būs labi, tur mīt Tavs stiprums, kas šobrīd tik ļoti ir vajadzīgs katram, lai neļautos baiļu scenārijam. Esi savā mierā, savā stiprumā un galvenais, savā mīlestības plūsmā un tici, ka tieši Tu vari palīdzēt visai planētai Zemei iziet šo nevienkāršo situāciju. Un vienmēr, vienmēr atceries - viss, kas notiek, notiek saskaņā ar Augstāko plānu scenāriju un paļaujies uz to, jo Debesis vienmēr rūpējas par to, lai mums visiem būtu vislabāk! Un viss, kas šobrīd notiek, ir cilvēku radīts! Apzinies savu Radītāja spēku un radi mīlestības, cieņas, veseluma un prieka pasauli!

Savienojamies domās par Zemi! Lai viss ir labi Mātei Zemei, tad arī cilvēkam būs labi!

Es ļaujos savai lauku būšanai un es esmu savā mierā un es radu, katru savu mirkli mīlestībā!
 
Un šajā laikā nav atceltas lūgšanas un meditācijas un klusums...Šis ir brīnumains spēka komplektiņš, kuru jālieto vismaz 3x dienā! Tā Tu stiprināsi sevi, savējos un visus sev apkārt esošos!
 
ESAM!
 
P.S. Bildīte no manas svētdienas lūgšnanas saulei -gaismas spēku, baltajam sniegam - mirdzumu Dvēselēs, dievišķajam rozes ziedam - ticību un paļāvību, visām stihijām,  Debesīm un Mātei Zemei mieru, harmoniju un veselumu! 
Dec. 9, 2019

Sūtu Tev dzīvu un patiesu savu balss ierakstu, kā aicinājumu, decembri piedzīvot citādu - PATEICĪBĀ par visu, kas Tev jau IR!💔

https://failiem.lv/f/n8p66c6x

Ieraksts ir dzīvs - bez uzrakstīta teksta uz lapiņas, bez labotām vārdu galotnēm, ar šņaukāšanos fonā, jo biju apslimusi (par to gan, es ļoti atvainojos), ar tieši to sajūtu, ko tajā mirklī jutu...es ļāvos dzīvai plūsmai, kur Dvēsele kāpj pa muti laukā caur cilvēkvārdiem...

Un, ja kaut kas no tā visa Tev noderēs, es būšu pateicīga un priecīga!

Lai ESAM labestības un mīlestības plūsmā!💔